Dobrodružstvo myslenia a knižné zážitky aj v domácej karanténe

Milí naši zákazníci, sme veľmi radi, že aktuálna situácia nám dovoľuje opäť pre vás otvoriť aj naše kníhkupectvo! Po dlhej dobe sa tak budeme môcť stretnúť a rozprávať, čo je výborná správa.

Neľahké obdobie, spojené s COVID-19 a šírením tohto ochorenia, však ešte rozhodne nie je celkom za nami. Prosíme vás preto, buďte opatrní, dodržiavajte všetky hygienické opatrenia a pristupujte zodpovedne k zdraviu vás, aj ľudí naokolo. Chápeme, že kníhkupectvo je prirodzene miestom mnohých príjemných stretnutí a skvelých rozhovorov, pri ktorých máme všetci chuť si spoločne posedieť, no momentálne by to stále znamenalo veľké riziko. Prosíme vás, vnímajte zatiaľ otvorenie kníhkupectva ako ďalšiu možnosť nákupu a priestor, v ktorom vám pri výbere poradia naši kníhkupci.

Už teraz sa tešíme na ten moment, kedy si budeme môcť spolu v pokoji a bez strachu v Artfore posedieť, podiskutovať a zažívať spoločne dobrodružstvo myslenia. Dovtedy prajeme pevné zdravie a množstvo skvelých knižných zážitkov!

Náš e-shop je vám stále plne k dispozícii!

Starostlivo vyberané knihy bez braku, české aj slovenské novinky, knihy z malých, či lokálnych vydavateľstiev, ktoré inde nenájdete, audioknihy, e-booky, hudbu aj filmy nájdete na jednom mieste.

Možnosti doručenia

Aby sme spoločne predchádzali zdravotným rizikám, ponúkame vám niekoľko rôznych možností doručenia vašich kníh. Nech sa páči, tu je ich prehľad:

Spôsob doručenia Cena
Slovenská pošta
Doručenie do 2 pracovných dní po odovzdaní zásielky prepravcovi.
od 2,30 €
DEPO kuriér
Kuriér na adresu. Doručené nasledujúci pracovný deň po odovzdaní zásielky prepravcovi.
V prípade dobierky je platba možná (hotovosť, Viamo, platobná karta).
od 4,00 €
DEPO
Doručenie zväčša do 2 pracovných dní po odovzdaní zásielky prepravcovi.
od 1,40 €
GO4 kuriér
Doručenie do 2 hodín po odovzdaní zásielky prepravcovi.
POZOR - platba na dobierku nie je možná.
3,95 €
Osobný odber v kníkupectve v Bratislave
V snahe zachovať Vaše i naše zdravie, prosíme, postupujte podľa krokov, uvedených nižšie.
0,00 €

Osobný odber

Na Vašom i našom zdraví nám záleží. Prítomný kníhkupec bude preto vybavený patričnými ochrannými prostriedkami - rúškom a rukavicami.

Prosíme, buďte zodpovední a dodržiavajte pri osobnom odbere nasledovné kroky:

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na mailovej adrese: istore@artforum.sk alebo telefonicky na tel. čísle +421 2 5441 1898.

Najlepšie kníhkupectvo a dobrodružstvo myslenia aj v domácej karanténe podporíte tým, že si kúpite dobrú knihu cez e-shop.

Prajeme vám pevné zdravie a množstvo knižných zážitkov!

Artforum a vaši kníhkupci