Dobrodružstvo myslenia a dobré knihy aj v divných časoch

Naše kníhkupectvá a my - vaši kníhkupci, sme tu stále pre vás. Rovnako je vám aj naďalej plne k dispozícii náš e-shop. Priamo tu sme pre vás pripravili prehľad ako sa aj v týchto divných časoch dostať k dobrým knihám. Nech sa páči, môžete si vybrať z množstva rôznych možností.

Sme tu stále pre Vás!

Starostlivo vyberané knihy bez braku, české aj slovenské novinky, knihy z malých, či lokálnych vydavateľstiev, ktoré inde nenájdete, audioknihy, e-booky, hudbu aj filmy nájdete v Artfore.

Kontakt

Pri výbere kníh Vám radi poradia naši kníhkupci. Kontakty nájdete tu.

V prípade technických otázok nás kontaktujte na mailovej adrese – istore@artforum.sk alebo telefonicky na tel. čísle +421 2 5441 1898 v pracovných dňoch medzi 9 a 16 hod.

Naše kníhkupectvá stále fungujú

Neustále pre vás pripravujeme vaše knižné objednávky. Informácie o tom, ako si vyzdvihnúť osobné odbery či rezervácie v jednotlivých kníhkupectvách aj prehľad časov, kedy tak môžete urobiť nájdete tu.

Pre vždy aktuálne informácie sledujte aj sociálne siete našich kníhkupectiev v Bratislave, Košiciach, Žiline, Banskej Bystrici, Pezinku, Prešove, Nových Zámkoch a Rožňave. Budeme vás o všetkom informovať.

Možnosti doručenia

Aby sme spoločne pomáhali predchádzať zdravotným rizikám, ponúkame vám niekoľko rôznych možností doručenia vašich kníh. Nech sa páči, tu je ich prehľad.

Spôsob doručenia Cena
Slovenská pošta
Doručenie do 2 pracovných dní po odovzdaní zásielky prepravcovi.
od 2,30 €
DEPO kuriér
Kuriér na adresu. Doručené nasledujúci pracovný deň po odovzdaní zásielky prepravcovi.
od 4,00 €
DEPO
Doručenie zväčša do 2 pracovných dní po odovzdaní zásielky prepravcovi.
od 1,40 €
GO4 kuriér (Bratislava)
V rámci Bratislavy Vám knihy, ktoré máme skladom doručíme behom 24 hodín.
POZOR, platba na dobierku nie je možná.
3,95 €
Osobný odber v kníkupectve
Mimobratislavské osobné odbery budú prichystané v kníhkupectvách (Košice, Žilina, Pezinok, Banská Bystrica, Prešov, Nové Zámky a Rožňava) do 7 dní od vybavenia.

Ak niečo naozaj dokážeme, tak je to pripraviť pre Vás knižný zážitok!

Sme tu už 30 rokov, rozhodli sme sa byť tu pre Vás aj v tomto neľahkom období, ktoré práve zažívame. Veríme že tu vďaka Vám budeme aj po ňom.

Spolu to zvládneme!
Artforum a vaši kníhkupci