Svět bez Boha

ATEIZMUS A VIERA

DOTLAČ

Benediktínsky mních Anselm Grün a český filozof náboženstva Tomáš Halík napísali spoločnú knihu. Patria k najčítanejším autorom súčasnej spirituálnej literatúry v Európe.

 
Atlas prokletých míst

ATLAS PREKLIATYCH MIEST

NOVINKA

Štýlovo spracovaný atlas pozýva na návštevu najdesivejších a najnebezpečnejších miest planéty. Štyridsať lokalít, ktoré v sebe ukrývajú pohnutú a búrlivú históriu.

 
Dotknúť sa zeme

INDIÁNI

V tejto knihe hovoria Indiáni o podobe svojho života sami a vo svojom mene. Úryvky, ktoré ju tvoria, sú prevzaté z ústnych, v prípade novších záznamov aj písomných výpovedí Indiánov žijúcich po celom severoamerickom kontinente v dobe od 16. do 20. storočia. S úctou a pokorou hovoria o krajine, zvieratách a predmetoch, z ktorých pozostávalo územie, kde žili.

 
Žubrienky inštalatérky

PRE DETI

nezvyčajnom prostredí zámočníckej dielne sa vyliahnu žubrienky. Všade naokolo sú len stroje a nástroje a tak niet divu, že sa tu začne ich inštalatérska kariéra plná vtipných príbehov a rozprávkových kúziel.

 
Jeden výdych koňa
 
Sedmá funkce jazyka
 
Tajná historie Twin Peaks
 
Od hradu k hradu 1. diel

Noviny Čo čítať? Už aj online.

Určite ste už niekoľko krát listovali novinami Čo čítať?. Stoja za nimi tí istí ľudia, ktorí vymyseli aj magazín medziknihami.sk - ja, Jakub Kratochvíl, Tomáš Weiss, Mária Miklušičáková a zopár ďalších pomocníkov. Teraz sa nám podarilo sprístupniť obsah papierových novín aj na webe - nájdete ich na www.cocitat.sk.

O knihách, čítaní, svete literatúry sa dozviete viac a pravidelne na stránkach Medziknihami.sk

Naše odporúčania

9,89 €
10,99 €